Gourmet Recipes on Your Table

Deli experts dedicated to excellence keep surprising us with their creations. We invite you to explore the locally manufactured delicatessen with the touch of Turkish and Italian professionals.

Popular Products

Purchase Gourmet Meat

İnternet üzerinden gurme veya özel bir et satın alma düşüncesi zor görünebilir, ancak Pork Folie’ de etinizin zamanında, güvenli ve pişirmeye hazır bir şekilde ulaşmasını sağlayan mükemmel bir sistem geliştirdik. Gönderim bilgilerini okuduktan sonra herhangi bir endişeniz varsa, ek bir açıklama için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Etinizin güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için siparişlerimizi genellikle hafta içi frigofirik araçlarımızı ya da soğuk zincir taşımacılığı yapan kurumsal firmaları tercih ediyoruz. Sipariş süreleri ve teslimat tarihleriyle ilgili ayrıntılar için lütfen bizimle irtibata geçin. Herhangi bir nedenle mümkün olan en kısa sürede bir ürüne ihtiyacınız varsa, bunu çekinmeden talep edebilirsiniz. Bunu sizin için yapmaya çalışacağız. 

Etlerimiz, soğuk jel paketleriyle birlikte yeniden kullanılabilir bir strafor kap içinde sevk edilmektedir. Herhangi bir nedenle etinizin varıştaki durumundan memnun değilseniz, sizden bilgi almak isteriz.

Shipping costs on every order are clearly visible on our website and include the cooler and gel packs. We feel that shipping our product so that it arrives in the best possible condition is just as important as offering a quality product in the first place.

Müşteri hizmetleri servisimiz aracılığıyla satın almayı arzu ettiğiniz en kaliteli gurme etleri sağlamayı umuyoruz.

Latest Posts